SOF - Syndikát ozbrojených farmárov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aeneas

+6
Splinter
bondasko
myroslav
Andariel
Orisai
Aeneas
10 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Aeneas Empty Aeneas

Odoslať  Aeneas Po apríl 12, 2010 5:12 pm

Zdravim...
....Volam sa Maroš...žijem nedaleko Levic v jednej dedinke ze Dolny Pial...hmm mam uz viac-menej 20 rokov...prave sa snazim zmaturovat a tak zakoncit studium na strednej priemyselnej skole v Leciach....a chystam sa na vysku do Trnavy na matetialno technicku....aplikovana informatika.....
....co dodat ?....hoppy PC, sport ako futbal, florbal, kick-box....vsetko amatersky Very Happy .airsoft..mytologia...diskoteky...a tak...
...som celkom inak normaly chalan...keby neco moj e-mail www.Aeneas_13@azet.sk ...kde ma nikdy nezastihnede skoro lebo som stale na ikariame ked sa da Very Happy...
....keby neco staci mi napisat Wink
Aeneas
Aeneas
Senat
Senat

Počet príspevkov : 169
Vek : 34
Miesto : Levice okolie
Registrovaný : 25.02.2010
Body : 199
Reputácia : 16

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Orisai Po apríl 12, 2010 5:26 pm

bodla by fotecka zlatko Very Happy Very Happy

robim si srandu Very Happy ....nuz...a chyba mi tu milostny zivot-ako povedal kedysi prohiller mne Very Happy Very Happy

nie,srandujem...ako dlho uz hras ika? Very Happy ...-ked tam sedis skoro stale Wink
Orisai
Orisai
vedenie SOF
vedenie SOF

Počet príspevkov : 388
Miesto : Slovakia-Kysucké Nové Mesto
Registrovaný : 19.02.2009
Body : 365
Reputácia : 2

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Aeneas Po apríl 12, 2010 5:34 pm

..nesranduj tolko Very Happy
....fotecka by mala byt aj na e-mail ak si dobre pamatam Razz
.....milostni zivot ?...priznam sa ze tam to nieje ziadna slava...asi to bude tym ze som romantik a na tych v tejto dobe baby neletia Rolling Eyes
....hmm na alfe som zdedil ucet...a hram tu zhruba mesiac...na bete...si tam ako viem tak si ma vies najst pod tym istym nickom som zacal 2.9.2009 ...a tam hram trochu aktivnejsie....takze tam si vies pozret co som za ten cas stihol..(zhruba mesiac som mal pauzu na vianoce)...hlavne musim pochvalit svoje body utoku kym su tak vysoko Razz
Aeneas
Aeneas
Senat
Senat

Počet príspevkov : 169
Vek : 34
Miesto : Levice okolie
Registrovaný : 25.02.2010
Body : 199
Reputácia : 16

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Orisai Po apríl 12, 2010 6:01 pm

nejak som ta tam nenasla,asi som potom slepa Smile

sranda patri k zivotu,bez nej by bolo asi tazko Smile

no no no...len tak hned sa nedavaj na poslednu priecku Very Happy ...ista cast zien leti na romantiku,zeny,ktore su normalne- je ich malo Very Happy Very Happy
ok,do tejto temy ma nic....ja som podla ostatnych akysi madar zijuci na juhu slovenska Very Happy Very Happy ...takze tomuto sa nerozumiem Very Happy ...ty by si mal vediet citat zeny,kedze si muz... Very Happy

tak...ok,inak tu otazku postavim Very Happy
ika si uz predtym hral? kedze si zdedil ucet a hovoris,ze si tam cosi porobil,musel si asi vediet co robis a zaciatocnik by nemal sajnu Smile
Orisai
Orisai
vedenie SOF
vedenie SOF

Počet príspevkov : 388
Miesto : Slovakia-Kysucké Nové Mesto
Registrovaný : 19.02.2009
Body : 365
Reputácia : 2

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Aeneas Po apríl 12, 2010 6:09 pm

...tak poviem to tak...uz to hram vyse polroka na bete a ze ten cas som sa nieco naucil Razz
.....napisem ti na bete sukromnu spravu a by si ma lahsie nasla...odpisuj mi kludne tu...nech mi tu aspon niekto spamuje Very Happy
....noo ked sa bavime o tych babach...zas mozno bude aj v tom problem ze a ja som celkom narocni na baby...ja by som chcel ...peknu, mudru, milu...a takych uz vela nieje bounce ....ale ja hladanie nevzdavam tongue
..a zena nevie co sama chce a muz jej ma porozumiet ? ...to sa fakt asi neda .... Smile
...a ja tiez som viac menej na juhu ale madar niesom....to by som musel vediet pomadarsky nie ? Surprised
Aeneas
Aeneas
Senat
Senat

Počet príspevkov : 169
Vek : 34
Miesto : Levice okolie
Registrovaný : 25.02.2010
Body : 199
Reputácia : 16

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Orisai Po apríl 12, 2010 6:13 pm

hehe,to je rpavda...a ja tiez po madarsky neviem Very Happy

pocuvaj,kombinaciu peknej,milej a mudrej nenajdes Very Happy Very Happy to je iste Very Happy

a so zenami je to asi tak ako s muzmi Very Happy ..." jedina zena,ktora pochopila muzske myslenie v momente umrela od smiechu " Very Happy Very Happy

a spamovat budem s tebou rada,moje vlakno bolo dlhe 4 strany a teraz ma aj ten/ta...ani neviem ako sa vola vlakno dlhe tiez 4 strany,tak zavidim Wink ...srandujem Very Happy ...baluma spamuje so splinterom a ja budem s tebou Very Happy
Orisai
Orisai
vedenie SOF
vedenie SOF

Počet príspevkov : 388
Miesto : Slovakia-Kysucké Nové Mesto
Registrovaný : 19.02.2009
Body : 365
Reputácia : 2

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Aeneas Po apríl 12, 2010 6:19 pm

no dotiahne sem kopu externistov aby jej robili tu spam Razz
....hmm a co mi radis...z ktore z vlastnosti mudra, pekna, mila by som mal vynechat ? Very Happy
....noo to mame muzi a zeny spolocne...a ja sa zviknem smiat na veciach ktore su nad moju mieru chapania tongue
.....a tak na bete si ma dufam nasla ...mam KD volne tak ked chces...aspon ma to odradi od pripadneho rabovania Very Happy
...a z kade ze si to ti ?....ci mam nazriet do tvojho prestavenia....mozno tam najdem aj fotecku Wink
Aeneas
Aeneas
Senat
Senat

Počet príspevkov : 169
Vek : 34
Miesto : Levice okolie
Registrovaný : 25.02.2010
Body : 199
Reputácia : 16

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Orisai Po apríl 12, 2010 6:29 pm

ja ti nemozem nic radit Very Happy ...totiz,ked ta stretne ta prava zena,tak si ta omota okolo prsta Very Happy Very Happy
a potom ti uz bude asi jedno ake ma vlastnosti Very Happy Very Happy ...viac-menej Very Happy ...
hlavne nehladaj,budes najdeny Smile

a mesta na bete nemam dobre chranene,ale o dva dni zacnem produkovat armu,teraz som v minimalnom stave s moznostami bojovat Smile
nuz,pohladaj,v predstaveni sa je vsetko Smile
Orisai
Orisai
vedenie SOF
vedenie SOF

Počet príspevkov : 388
Miesto : Slovakia-Kysucké Nové Mesto
Registrovaný : 19.02.2009
Body : 365
Reputácia : 2

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Andariel Po apríl 12, 2010 6:35 pm

Aenas to sme "skoro" susedia, ja byvam nedaleko dedinky Podhájska-urcite si us pocul o tunajsom termalnom kupalisku. Mimochodom ties som chodil na MtF-ku do Trnavy a ties na odbor aplikovana informatika a automatizacia, drzim ti palce nech ti to tam vyjde Wink

Andariel

Počet príspevkov : 7
Vek : 41
Registrovaný : 05.01.2010
Body : 7
Reputácia : 0

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Aeneas Po apríl 12, 2010 6:36 pm

to si mala hned povedat ze si na juhu Polska a nie Slovenska Very Happy
..ale do TT to nemas daleko....kde budem mozno o nijaku dobu travit nijaky cas Very Happy
.....ved to je to ze som stara skola...cakam na lasku na prvy pohlad...a nic... Smile ...ale na dobre sa dlho caka ...ci ?
....a tak ty sa pochval...ako si na tom ?...uz si nasla princa na bielom koni ?...podla foteciek predpokadam ze by si nemala mat problem Razz
Aeneas
Aeneas
Senat
Senat

Počet príspevkov : 169
Vek : 34
Miesto : Levice okolie
Registrovaný : 25.02.2010
Body : 199
Reputácia : 16

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Aeneas Po apríl 12, 2010 6:39 pm

Andariel napísal:Aenas to sme "skoro" susedia, ja byvam nedaleko dedinky Podhájska-urcite si us pocul o tunajsom termalnom kupalisku. Mimochodom ties som chodil na MtF-ku do Trnavy a ties na odbor aplikovana informatika a automatizacia, drzim ti palce nech ti to tam vyjde Wink

noo prvy boss z Diabla... Very Happy
...a ved z Podhajskej mam korene...moj otec tam vyrastal....a za mladi som tam bol skoro kazdu nedelu pozret Very Happy...kde tam presne nachadza sa to tvoje bydliste
...a dik...ake je to tam bolo na VS ?
Aeneas
Aeneas
Senat
Senat

Počet príspevkov : 169
Vek : 34
Miesto : Levice okolie
Registrovaný : 25.02.2010
Body : 199
Reputácia : 16

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Orisai Po apríl 12, 2010 6:40 pm

v podhajskej som bola asi pred siedmimi rokmi...vlastne som bola v dedinke travnice,ci ako sa vola Very Happy
no a ked som bola taka mala,je jasne,ze pri kupani v bazene,ktoreho som nemala vobec nad hlavu,ale stale som chcela byt v bazene, sa mi na nohach urobili akesi pluzgiere...na to si zivo pamatam,potom som bola smutna,ze som nemohla uz ist do vodicky,lebo ma nozky bolkali Very Happy Very Happy


aeneas....ano,na dobre sa dlho caka... Very Happy
...no to by si netusil,co som si vypocula na moju adresu vdaka farbe vlasov...
...nie,nenasla som ziadnu taku fatamorganu,ako si to ty opisal "princa na bielom koni" Very Happy ...ani ho nehladam,taky neexistuje Smile ...uz som sa poucila,od chlapov sa zatial drzim dalej,dnesna mladez je hrozna Very Happy ....."chlapci" v mojom veku sa spravaju ako 10-rocne deti,takze nie je o com debatovat Very Happy
Orisai
Orisai
vedenie SOF
vedenie SOF

Počet príspevkov : 388
Miesto : Slovakia-Kysucké Nové Mesto
Registrovaný : 19.02.2009
Body : 365
Reputácia : 2

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Andariel Po apríl 12, 2010 6:45 pm

nie priamo z podhajskej ale asi 4km v Travnici (Fíši) -je moje bydlisko, Jasne toho Diabla si trafil - moje TOP RPG, NA Mtf-ku som chodil 4 semestre potom som to zanechal kvoli zdravotnym problemom - no vtedy to bolo trocha krute lebo vsetky odbory prve 3 semestre mali rovnake predmety, teda aj informatici mali chemiu, materialove inžinierstvo a pod..., teraz posledne roky sa to us zmenilo. Z poslednych info co mam je tam teraz dobre

Andariel

Počet príspevkov : 7
Vek : 41
Registrovaný : 05.01.2010
Body : 7
Reputácia : 0

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Aeneas Po apríl 12, 2010 6:50 pm

...podhajska....kupalisko nastivujem raz v lete pravidelne....raz sa tam Andariel mozme strednut a poklepetit...ale to aby sme dovtety dali nijake spolocne utoky aby bolo o com Very Happy

...Orisai.....my sme rovesnici ak sa nemylim nie ? Very Happy
.....noo mas pravdu....dnesna mladez je hrozna....chalany idu po peknych dievcatach a sexe...baby po peniazoch....a take vztahy vydrzia tak mesiac dva a potom si najdu inu osobu kde sa opakuje to iste Very Happy...ale ako aj u bab kde sa vyskytne nijaka normalna...tak aj chalany su niektory pohode...samozrejme kazdy ma svoje chyby...dokonaly sa este nenarodil.....dokonca ani Chuck Noris....ten sa nenarodil ale sa stvoril Very Happy
.....hmm tema na ktoru sa da kecat hodiny ale aj tak mi to pripada vsetko okolo vztahov ako kruh ktoreho sa neda vymotat Neutral
Aeneas
Aeneas
Senat
Senat

Počet príspevkov : 169
Vek : 34
Miesto : Levice okolie
Registrovaný : 25.02.2010
Body : 199
Reputácia : 16

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Orisai Po apríl 12, 2010 7:02 pm

rovesnici? Very Happy Very Happy Very Happy

zlatko,precitaj si cele vlakno o mojom predstaveni sa Very Happy ....chodim sice na gymnazium,cize na strednu skolu,ale som mladsia nez ty Very Happy ...
no to s tymi vztahmi si to vystihol Very Happy ...dievcat,co bazia po peknom,bohatom chlapovi je vela,ale takych sa coskoro presytis Smile...potom budes hladat nieco,co ma zmysel Very Happy ...jednoducho a rychlo- " z peknej a prazdnej misy sa nenajes" Very Happy
Orisai
Orisai
vedenie SOF
vedenie SOF

Počet príspevkov : 388
Miesto : Slovakia-Kysucké Nové Mesto
Registrovaný : 19.02.2009
Body : 365
Reputácia : 2

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Aeneas Po apríl 12, 2010 7:11 pm

nooo ved ked ty chodis na strednu skolu...ja chodim ....tak sme rovesnici nie ? Very Happy ...keby si napisala rovno vek tak som viac v obraze Razz
.....ale rocnik podomnou su fakt uz uplne ine typy chlapcov...vymlety ako metla vacsina Very Happy
....nelubi sa mi tato doba....namiesto aby ludia ovladali peniaze ....peniaze ovladaju ludi...a od toho vsetko vypliva....niekedy mam chut od vsetkeho vypadnut....a proste nechcem sa nechat vtiahnut do tochto stereotypu zivota....proste ist peso na cestu okolo sveta alebo byvat na opustenom ostrove....len potom si uvedomim ze si neviem navarit tak by som zomrel od hladu :DDD
Aeneas
Aeneas
Senat
Senat

Počet príspevkov : 169
Vek : 34
Miesto : Levice okolie
Registrovaný : 25.02.2010
Body : 199
Reputácia : 16

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Orisai Po apríl 12, 2010 7:16 pm

chlapi,naucte sa uz varit konecne Very Happy zeny vas nebudu vecne zivit Very Happy ...ste ako male deticky Smile
bez urazky Very Happy Very Happy


ja obcas prave kvoli tomu co hovoris,chodim na duchaplne chaty s kamaratmi,ktorych poznam viac ako 11 rokov Very Happy ...vacsinou tak raz za ...? teraz pojdeme asi tento vikend,alebo tak nejak,ja neviem ani kedy Very Happy
Orisai
Orisai
vedenie SOF
vedenie SOF

Počet príspevkov : 388
Miesto : Slovakia-Kysucké Nové Mesto
Registrovaný : 19.02.2009
Body : 365
Reputácia : 2

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Aeneas Po apríl 12, 2010 7:20 pm

mam vela zrucnosti...ale do varenia skill nemam ...to sa nehambim priznat Very Happy
...hmm ja mam tiez rad prirodu....preto aj hravam airsoft Very Happy...proste lahnem do travy a aj hodinu kampim a vychutnavam zvuky a vone prirody....je to proste odriagovanie lebo nemyslis na starosti....tak az pokym niekto nezacne po tebe strielat Very Happy
Aeneas
Aeneas
Senat
Senat

Počet príspevkov : 169
Vek : 34
Miesto : Levice okolie
Registrovaný : 25.02.2010
Body : 199
Reputácia : 16

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Orisai Po apríl 12, 2010 7:23 pm

Very Happy Very Happy Very Happy mas pravdu Smile

ja to zase riesim tak,ze idem na zahradu,co mame pri chate a tam je jednoducho nadherny travnik...a v lete nadherne chladi...tam ja oddychujem Smile
Orisai
Orisai
vedenie SOF
vedenie SOF

Počet príspevkov : 388
Miesto : Slovakia-Kysucké Nové Mesto
Registrovaný : 19.02.2009
Body : 365
Reputácia : 2

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Aeneas Po apríl 12, 2010 7:28 pm

hmm a co som bol minule na stanovacke pri Tone (jazero) v Suranoch.....proste rano este ked kamosi spali...som vytiahol cln...vliezol donho a nechal sa unasat prudom a lezal a pozeral na nebo a koruny stromov....potom som si vytiahol knihu...a cipsi co som tam nabalil a proste cital Very Happy.....clnkovanie milujem Very Happy
Aeneas
Aeneas
Senat
Senat

Počet príspevkov : 169
Vek : 34
Miesto : Levice okolie
Registrovaný : 25.02.2010
Body : 199
Reputácia : 16

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Orisai Po apríl 12, 2010 7:31 pm

v zivote som neclnkovala...bola by som rada,keby ma niekto povozil Very Happy
Orisai
Orisai
vedenie SOF
vedenie SOF

Počet príspevkov : 388
Miesto : Slovakia-Kysucké Nové Mesto
Registrovaný : 19.02.2009
Body : 365
Reputácia : 2

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Aeneas Po apríl 12, 2010 7:40 pm

....ked raz budes mat viac volneho casu a odbehnes do nizin daj vediet Razz
....na pocuvadle (jazero Razz) ...(na google najdes priblizne kde to je) salebo Richnave....hned vedla Razz...sa da vyborne za clnkovat....ide o to ze prestav si aky je klud strede jazera kde okolo teba sama voda....a breh daleko....je to miesto kde je pokoj a nitko ta neotravuje Very Happy (mobil nechas na brehu)
Aeneas
Aeneas
Senat
Senat

Počet príspevkov : 169
Vek : 34
Miesto : Levice okolie
Registrovaný : 25.02.2010
Body : 199
Reputácia : 16

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Orisai Po apríl 12, 2010 7:47 pm

asi by som sa bala,ze ma utopis Very Happy Very Happy

rada by som tam isla Smile ...ale momentalne akosi nie je cas Smile
Orisai
Orisai
vedenie SOF
vedenie SOF

Počet príspevkov : 388
Miesto : Slovakia-Kysucké Nové Mesto
Registrovaný : 19.02.2009
Body : 365
Reputácia : 2

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Aeneas Po apríl 12, 2010 7:52 pm

ako som pisal....ked bude cas...a chut Very Happy....a strach je nieco co nas oslepuje ....obmedzuje.... treba ho obmedzit hoc zbavit sa ho neda Very Happy
...ok berem ta za slovo.... raz sa pojdeme clnkovat...leb nezabudni zachranu vestu so sebou Very Happy
Aeneas
Aeneas
Senat
Senat

Počet príspevkov : 169
Vek : 34
Miesto : Levice okolie
Registrovaný : 25.02.2010
Body : 199
Reputácia : 16

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Orisai Po apríl 12, 2010 7:56 pm

plavat viem,aj sa potapat,ale ked neviem,kolko metrov je podomnou,tak uz mam vystrasene oci Very Happy Very Happy

ok,pojdeme sa clnkovat Smile
o dva tyzdne budem pri banskej bystrici,ale stale daleko od toho jazera,skoda... Very Happy ...rada by som vypustila vsetko z hlavy Smile
Orisai
Orisai
vedenie SOF
vedenie SOF

Počet príspevkov : 388
Miesto : Slovakia-Kysucké Nové Mesto
Registrovaný : 19.02.2009
Body : 365
Reputácia : 2

Návrat hore Goto down

Aeneas Empty Re: Aeneas

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.