SOF - Syndikát ozbrojených farmárov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Splinter

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Splinter Empty Splinter

Odoslať  Splinter St apríl 07, 2010 12:19 pm

Koľkymi slovami????

jednym ?

psychopat

viac ?

sociopat s vražednymi umyslami

važne ?

Volám sa Tomáš , mam 24 zdravo trafený blázon. a čo by ste ešte radi vedeli ? neviem stači sa opytať ja odpoviem Very Happy
Splinter
Splinter

Počet príspevkov : 185
Vek : 38
Miesto : PO/ZA/BB
Registrovaný : 04.04.2010
Body : 191
Reputácia : 4

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Aeneas Pi apríl 09, 2010 2:59 pm

...co tu strasis uchil hh ? Very Happy
...keby nemas tu posahanu macku na avatere tak ani neviem ze si to ti Razz
Aeneas
Aeneas
Senat
Senat

Počet príspevkov : 169
Vek : 34
Miesto : Levice okolie
Registrovaný : 25.02.2010
Body : 199
Reputácia : 16

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Splinter Pi apríl 09, 2010 3:03 pm

a nechcel by si klobasou medzi svetla ? keby že nemaš toho draka ktoreho za boha nepoznam a neviem odkiaľ sa nabral a ten nick že Aeneas tak za tu 3,14ču neviem kto si Very Happy
Splinter
Splinter

Počet príspevkov : 185
Vek : 38
Miesto : PO/ZA/BB
Registrovaný : 04.04.2010
Body : 191
Reputácia : 4

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Aeneas Pi apríl 09, 2010 3:08 pm

...pchee...
...tak niesom tu este prestaveny tak jasne ze ma nepoznas Very Happy
......a ked ponukas klobasov tak daj..nehambi sa Razz
Aeneas
Aeneas
Senat
Senat

Počet príspevkov : 169
Vek : 34
Miesto : Levice okolie
Registrovaný : 25.02.2010
Body : 199
Reputácia : 16

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Splinter Pi apríl 09, 2010 3:09 pm

Ho Ho Ho
vado ..... si prečitaj temu o chate a tam najdeš moje predstavenie aj ponuku na tu klobasu Very Happy euro za desať deka ale neobanuješ Very Happy
Splinter
Splinter

Počet príspevkov : 185
Vek : 38
Miesto : PO/ZA/BB
Registrovaný : 04.04.2010
Body : 191
Reputácia : 4

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Baluma Pi apríl 09, 2010 3:13 pm

hou hou Very Happy splinter si nasiel novu temu na spamovanie Very Happy

co sa tyka aeneasa nie je prihlasenz na chatu takze temu nevidi :-P
Baluma
Baluma

Počet príspevkov : 2653
Vek : 37
Miesto : Poprad/Bratislava
Registrovaný : 12.10.2008
Body : 2389
Reputácia : 80

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Splinter Pi apríl 09, 2010 3:15 pm

tak klobasozrute mas smolu Very Happy klobasku nedostanes Very Happy
Splinter
Splinter

Počet príspevkov : 185
Vek : 38
Miesto : PO/ZA/BB
Registrovaný : 04.04.2010
Body : 191
Reputácia : 4

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Aeneas Pi apríl 09, 2010 3:15 pm

....mozno raz to najdem ale teraz to hladat nebudem...ked tak tam sa dohodneme a zjedname...
...a ze si externista.......to tu smrdis uz dlho co ?.....ani som nevedel Tomi......
.....mas aj hratelni ucet na alfe ?....a este sa hnevas na vodcu na bete ? Very Happy
Aeneas
Aeneas
Senat
Senat

Počet príspevkov : 169
Vek : 34
Miesto : Levice okolie
Registrovaný : 25.02.2010
Body : 199
Reputácia : 16

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Splinter Pi apríl 09, 2010 3:21 pm

nehnevam sa na vodcu ale na ADM už nie je to čo byvala , mali sme neake pravidla a nie aby kokot ktorý tam je 5 dni aj s preverovanim začal hneď nadavať človeku ktoreho som prijal, aby každí idiot ktoríí bol proti prijatiu si na toho človeka ihneď otvoril hubu keď prišiel do aliancie, ..... to už nie je hra , mali sme pravidla ak sa odhlasuje dostane skušobnu dobu a čo sa udialo ???? ČO SA UDIALO ????? sa predstavil a pre všetkych bol špion debil atď ..... takže ta banda debilov pre mňa neexistuje a Kanal nie je nič ine ako jedno veľke lise hovedo .........keď sa to odhlasovalo a bol prijaty tak mal držať hubu a s nim každí jeden kto bol proti prijatiu ........ tam už nema nik pred nikym žiadnu uctu žiaden rešpekt a tam sa ja veru vraciať nebudem ..... s takymi obmedzenymi ľuďmi nech si hra kto chce , uvažujem o zrušeni učtu alebo o odchode z ADM ........aj tak z elity a pôvodných členov sme tam asi piati alebo šiesti ....... tak mi nevrav o uražani , ja nie som 5 ročne decko aby som si nechal nadavať do kokotov a podobne .



Za slovnik na fore sa ospravedlňujem ....... ale je to pre mňa citliva tema a poriadne ma to vytočilo
Splinter
Splinter

Počet príspevkov : 185
Vek : 38
Miesto : PO/ZA/BB
Registrovaný : 04.04.2010
Body : 191
Reputácia : 4

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Splinter Pi apríl 09, 2010 3:23 pm

A ešte niečo , toho človeka tam odsudzovali pretože si to mysleli ......... bez dôkazov bez všetkeho ........ proste keby mal ho odšpionovaneho že aha s tymi a tymi si piše ale nič , vstupi do ali a same nadavky ????? som sa tam citil ako medzi prasatami ...... je ine vulgarizmy použivane na vtipy a hovadiny .....ale nie na neustale opetovne uražanie hrača ........ na take niečo nemam žaludok, ja hram fer
Splinter
Splinter

Počet príspevkov : 185
Vek : 38
Miesto : PO/ZA/BB
Registrovaný : 04.04.2010
Body : 191
Reputácia : 4

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Aeneas Pi apríl 09, 2010 3:27 pm

hmm...aj vies o tom ze Kronus odisiel z ADM....vyspehoval co bolo treba a isiel Razz...aspon tak som to ja pochopil...
...zaciatky v ADM byvaju takze pre kazdeho...ale ja vsetko berem so smiechom...a fakt nanho niektory isli az prilis kruto....
....som v ADM tolko co tu v DIK ale co som sa naucil treba tam brat vsetko s rezervov....to ze nikto inak nikkomu ako kkt nepovie som si uz davno zvikol....je pravda ze teba nemal nikto vinit lebo si si konal svoju robotu...
....hmm rob ako myslis...ale viacerych mrzi ze si na dovolenke...a nieje tam asi nitko kto by nechcel aby si sa nevratil....
.......ale tato tema sa tu nemusi rozoberat....tak ako si tu na alfe mi prezrad ? Razz
Aeneas
Aeneas
Senat
Senat

Počet príspevkov : 169
Vek : 34
Miesto : Levice okolie
Registrovaný : 25.02.2010
Body : 199
Reputácia : 16

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Splinter Pi apríl 09, 2010 3:33 pm

pre vas teraz samozrejme bude spehom a ty vies ze odisiel koli rexorovi ? ze snim rexor pisaval a nakoniec ho presvedcil ze bude lepsie aby odisiel ???
mi povedz do 3,14či čo take mohol vyšpehovať čo by si nenašiel na ika.org ???? suroviny ?? veď tie su a o 5 min už nie su , lebo niečo postaviš .....armadu ??? zajtra nemusi byť alebo bude dvojnasobna , tak čo vyšpehoval a hlavne odkiaľ vieš že špehoval ??? zato že sa vratil do LGX ? a ty keby si mal ali kde maš jedneho "blbca" ktorí pride branit kazdeho kto je napadnuty a on ti odijde preč a o par dni sa chce vratiť tak by si ho nevzal speť ? LGX mu ruky nohy može bozkavať ,ja so ms nim už davnejšie pisal a vravelmi že už ho to nebavi stale branit ..... možno bol špion ale nehorazne ma jebe s akym presvedčenim to tvrdite bez toho aby ste vobec dali človeku šancu .... toto by sa v ADM nestalo , ale v tom čo z ADM zostalo je každí pošuk ktorí pride zrazu veľkym ADMakom
nech idu do riti ...sa naserem a založim pravu ADM .......
Splinter
Splinter

Počet príspevkov : 185
Vek : 38
Miesto : PO/ZA/BB
Registrovaný : 04.04.2010
Body : 191
Reputácia : 4

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Baluma Pi apríl 09, 2010 3:33 pm

uuuuuuuuuuuuu uklidek Smile urcite sme to tu nechceli aby si tu rozoberal ale oki Smile

aspon viem ze sa tam u vas nieco dialo Smile to asi pred 8 mesiacami nebolo Very Happy vtedy to vyzeralo ze AMD je najsamsuper Very Happy

no nic este ze u nas take nie je Smile fungujeme bez problemov Smile spiona sme odhalili a vsetko je v najlepsom poriadku Smile

(kronus v AMD? uf tak to je sila Very Happy toho poznam z IRC ... ten do AMD predsa nepatril)

inak splintos asi si bol minister ked sa hovori o tom prijimani/neprijimani ... ber to tak ze aj ja som si odzila svoje za ten cas co som bola minister... nikdy nevies koho prijmes ( vlastne aj nasho speha som prijala ja) a rozne dalsie individua - vid chlapca ktoreho som neznasala potom zacal znovu hrat chcela som mu pomoct , prijala ho do aliancie ked mal malo bodov, potom zhrabol jeden ucet v strede aliancie, odisiel a odvtedy nam robi same problemy ( a ked mu to nasi zacnu vracat tak si da dovcu ) ....
Baluma
Baluma

Počet príspevkov : 2653
Vek : 37
Miesto : Poprad/Bratislava
Registrovaný : 12.10.2008
Body : 2389
Reputácia : 80

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Splinter Pi apríl 09, 2010 3:36 pm

nie som na alfe aj keď Ice ma lame aby som tam šiel
Splinter
Splinter

Počet príspevkov : 185
Vek : 38
Miesto : PO/ZA/BB
Registrovaný : 04.04.2010
Body : 191
Reputácia : 4

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Splinter Pi apríl 09, 2010 3:36 pm

Balu bol som minister, diplomat a general v jednom ......
Splinter
Splinter

Počet príspevkov : 185
Vek : 38
Miesto : PO/ZA/BB
Registrovaný : 04.04.2010
Body : 191
Reputácia : 4

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Aeneas Pi apríl 09, 2010 3:41 pm

....pisal som Splinter ze apson mne to tak pripadalo....Rexor nieco spomynal....ale nie vela.....ja sudid nikoho nebudem...a hlavne nie po par dnoch v aliancii.....Ja som proti Kronusovi nic vazneho nemal...ale ked odisiel dobre meno si u mna nespravil a mam ho v pazi.......
.....spehovat mohol to najpodstatnejsie.....nase HS...nase kroky...nasu pritomnost....a preto som nechcel aby ho zobrali hned ale apson nie cez konflitk s LGX....
....ADM si zijeme spokojne...aspon sa tak tvarime Very Happy...hoci nas najviac mrzi ze sme stratili teba...a aj Alexa....
......mam pripravenu HS v ADM....o tebe a tvoje dovody... + moj posudok na zamyslenie......nebudem sa ta pytat nic len tak ti pisem Razz
....ale dost uz....nemali by sme verejne rozoperad vnutorne spory ADM...Balume ocividne to tu spehuje Razz
Aeneas
Aeneas
Senat
Senat

Počet príspevkov : 169
Vek : 34
Miesto : Levice okolie
Registrovaný : 25.02.2010
Body : 199
Reputácia : 16

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Splinter Pi apríl 09, 2010 3:45 pm

Ber to tak že na 90 % pre mňa to už vnutorny spor nebude ..... posledne čo ma drži v ADM je Sabinka a Rexor .... dokonca aj MW a Odkazovac ale odkazovac je na grepolise , Castro sa mozno ani nevratil neviem .... Morfi taktiež teraz ani neviem či hra a zvyšok? 90% nepoznam nemam problem tu rozoberať ADM s Bety sme tu asi jediny dvaja
Splinter
Splinter

Počet príspevkov : 185
Vek : 38
Miesto : PO/ZA/BB
Registrovaný : 04.04.2010
Body : 191
Reputácia : 4

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Baluma Pi apríl 09, 2010 3:48 pm

hehe diplomata som v DIKu este nemala Very Happy Very Happy Very Happy

diplomat som bola v mojej byvalej PAT (joj vam betakom to nic nepovie) ....

jasne jasne ja spehujem Smile na vlastnom fore Very Happy hehe ked tak si to rieste cez PM alebo na bete Smile

ale kronusa poznam Smile cechun jeden Very Happy ale nie ja ho len z IRC poznam .....
aj rexora poznam Very Happy toho osobne Very Happy Very Happy Very Happy hehe

takze nehovorte o nich zle veci lebo im to poviem Very Happy

EDIT( z bety tu je este Honey(alias Hannibal ci ako sa to vola ), myslim ze aj dusan95 tam este hrac, este nexus a potom uz neviem )
Baluma
Baluma

Počet príspevkov : 2653
Vek : 37
Miesto : Poprad/Bratislava
Registrovaný : 12.10.2008
Body : 2389
Reputácia : 80

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Splinter Pi apríl 09, 2010 3:50 pm

Balu vies dobre že na Rexora by som pol kriveho slova nepovedal a na Kronusa nemam čo zle povedať keď som sa s nim bavil ja bol maximalne v pohode ... z inej stranky ho nepoznam takže sudit nemozem
Splinter
Splinter

Počet príspevkov : 185
Vek : 38
Miesto : PO/ZA/BB
Registrovaný : 04.04.2010
Body : 191
Reputácia : 4

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Baluma Pi apríl 09, 2010 3:53 pm

ja viem akurat sudit z toho co som s nim pisala na IRC, heh a z toho sudim ze je bojovnik Smile aj rozumu ma , ale hlavne bojovnik Very Happy dufam ze aj proti krize Smile

nic uzatvarame kapitolu AMD, viac nam povies na chate Smile
Baluma
Baluma

Počet príspevkov : 2653
Vek : 37
Miesto : Poprad/Bratislava
Registrovaný : 12.10.2008
Body : 2389
Reputácia : 80

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Aeneas Pi apríl 09, 2010 3:54 pm

........ide o princip....vestko ma usi, oci Razz
.....co uz tak to byva...stary hraci odchadzaju...novy prichadzaju.,...taky je zivot....lipnes na starych casoch....ale to asi vsetci Razz...ale netreba sa stratit spomienkach....za to ze niekoho este nepoznas nemusi byt hned nijaky kreten alebo zly hrac...a ze je nieco zle, nefunkujuce...treba sa snazit napravit....co ti budem dalej pisat hmm Very Happy ?
.....ja sa teda tiez pochvalim ze som presiel vsetkymi funkciami ......hoci ofiacialne som bol len vodca a general Razz
Aeneas
Aeneas
Senat
Senat

Počet príspevkov : 169
Vek : 34
Miesto : Levice okolie
Registrovaný : 25.02.2010
Body : 199
Reputácia : 16

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Baluma Pi apríl 09, 2010 3:55 pm

sakra ja som vodca nebola Sad Sad Sad

ja neviem viest alianciu, len ju riadit Very Happy
Baluma
Baluma

Počet príspevkov : 2653
Vek : 37
Miesto : Poprad/Bratislava
Registrovaný : 12.10.2008
Body : 2389
Reputácia : 80

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Splinter Pi apríl 09, 2010 4:07 pm

Aeneas , ja sa nehadam a ani nebranim tomu čo si napisal, teba a aramisa dokonca aj kokosa som si obľubil a to ste všetci novy .... ale jednoducho ja som tu nadaval na to že sa ozývali najme tí čo su v ADM kratko dokonca par dní a tí tam mali najhoršie naražky ...s Balu suhlasim presne tak poznam Kronusa aj ja , takže mi to prišlo primitivne .... uzatvaram tuto temu, a prečitaj si ešte raz Aeneas ... nemam nič piroti hlupostiam ani proti vulgarizmom .... ani proti novým, ale ak sa raz niečo dohodne a dodržiava sa to .... bolo 34 clenov aliancie vyjadrilo sa v hlasovani 17 ... 10 za 7 proti ..... bol priaty a tí čo boli proti mali držať hubu a krok ........ už to proste nie je hra kde platia pravidla, už mi to pripada že o ADM maju zaujem ľudia ktorí odmietaju rešpektovať akukoľvek autoritu a ich najčastejšie slova su vulgarizmy .... sorry to ja nemusim. ja sa stale rozhodujem či začnem mať viac voľneho času aj keď je pravda že sa nudim v praci, alebo odkliknem zrušiť učet alebo vystupim, no a v pripade že by mi všetko moc chybalo necham sa icom ukecať na alfu Smile ale to nehrozi, nedokazal by som si zvyknuť asi na ine miesto , ano lipnem na starych časoch , a najme na tom aka parta sme boli, s viacerími som v kontakte
Splinter
Splinter

Počet príspevkov : 185
Vek : 38
Miesto : PO/ZA/BB
Registrovaný : 04.04.2010
Body : 191
Reputácia : 4

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Baluma Pi apríl 09, 2010 4:10 pm

nj splinter u nas by sa ti nepacilo Smile pekne krasne na bete sa hraj Very Happy
Baluma
Baluma

Počet príspevkov : 2653
Vek : 37
Miesto : Poprad/Bratislava
Registrovaný : 12.10.2008
Body : 2389
Reputácia : 80

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Splinter Pi apríl 09, 2010 4:12 pm

jasne spamerov nemate radi ja vime Very Happy
no nic , idem ja
padla mi v praci idem si ja zacestovať 40 km vedľa Very Happy
zatial ahoj
Splinter
Splinter

Počet príspevkov : 185
Vek : 38
Miesto : PO/ZA/BB
Registrovaný : 04.04.2010
Body : 191
Reputácia : 4

Návrat hore Goto down

Splinter Empty Re: Splinter

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.