SOF - Syndikát ozbrojených farmárov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Annex

2 posters

Goto down

Annex Empty Annex

Odoslať  Annex Ut január 12, 2010 8:20 pm

Ahoj, som Annex - skutocne meno Jan. Mam 25, som Rak (radchodim aj dozadu - proti pruuudu Very Happy )..
Studujem na SPU v Nitre (parkove a krajinne upravy..). Ikariam hram dlho, mal som aj ucet cez 1 000 000 bodov.. Do DIKu ma pritihli gnx-vperjod a Pipius Bibius Very Happy Asi preto, ze som sa nepoddal ich utokom =) Som dost casto extremista - ked nieco robim, bud to totalne flakam, alebo robim na plno. Nerad totiz kracam s davom - stale hladam niejaku vlastnu cesticku. V aliancii som od prichodu tuzil po hodnosti minister vnutra Smile a senate =) Nedral som sa za tym - viem ze ked nieco naozaj chcem, vzdy to pride! Funguje mi to takmer na 100% cheers ....no a mam Vas vsetkych rad... =)))
Annex
Annex
Senat
Senat

Počet príspevkov : 317
Vek : 38
Registrovaný : 24.03.2009
Body : 340
Reputácia : 3

Návrat hore Goto down

Annex Empty Re: Annex

Odoslať  gnx Po február 15, 2010 1:22 pm

zdravim,
pocuj ak sa nemylim tak si vravel ze si z hornej stredy, ja som z Piestan.
no a kamarat v Hornej strede zacal stavat dom. Vrabel sa vola. este cez leto si zlomil ruku, tak chalani z partie mu boli roxory zvazovat do zakladov.
tak cez leto na jazere sa okupeme. uz si skoncil skolu?
gnx
gnx
Senat
Senat

Počet príspevkov : 302
Vek : 45
Miesto : PN
Registrovaný : 05.07.2008
Body : 117
Reputácia : 0

http://www.bolcek.php5.sk

Návrat hore Goto down

Annex Empty Re: Annex

Odoslať  Annex Ut február 16, 2010 3:27 pm

Eeej, ale som to tu davno nepozrel... Shocked No neviem, ci tomu tvojmu kamaratovi aj nevydim do dvora =)) Jeden Vrabel byva ob-dom a vedla neho niekto stava é)
Ak pojde vse podla planov, asi skoncim skolu v roku 2011 =) Chodis na jazero? Hmmm teraz tam uz tak casto nejdem, ale pred casom som tam bol staale Very Happy
Annex
Annex
Senat
Senat

Počet príspevkov : 317
Vek : 38
Registrovaný : 24.03.2009
Body : 340
Reputácia : 3

Návrat hore Goto down

Annex Empty Re: Annex

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.