SOF - Syndikát ozbrojených farmárov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2pac-the best

3 posters

Goto down

2pac-the best Empty 2pac-the best

Odoslať  2pac Ne január 10, 2010 6:12 am

Cauko...
tak volam sa lukas...mam 21 rokov......zijem uz dhlo ale velmi dlho v UK....asi od mojich 9 rokov ci este menej som mal?... cow .....preto aj ta zla slovencina...(za to akoze sorry)..... zato ale viem lepsie anglicky a aj francuzky som sa ucil 6 rokov.......studujem tu v uk za pravnika criminal law........hram iba tu to onlineovku...ika hram uz asi 1 rok a som bojovy typ hraca.... pirat .rad hram poker texas holdem, ale iba o prachy... ze co? ....rad sportujem hlavne futbal, tennis, basketbal a golf. najracej hram tennis, rad kukam futbal a zboznujem FC Barcelona...som ich silni fanusik skoro cely zivot.... inac som norma clovek...rad sa bavim, party je moje hobby,.....mam rad hudbu...a hlavne 2paca (ako je aj moj nick)......hip hop, rnb, techno, house, a jamaica music....bob marley, jah cure atd..... a to je asi tak vse...

ps: a takto vyzera moj krasny havinko, ktory ma 15 tyzdnou.....mam ho uz asi 3/4 tyzdne.... kikinko

2pac-the best Picture0089g
2pac
2pac
vedenie SOF
vedenie SOF

Počet príspevkov : 241
Vek : 35
Miesto : uk
Registrovaný : 18.03.2009
Body : 263
Reputácia : 2

Návrat hore Goto down

2pac-the best Empty Re: 2pac-the best

Odoslať  ares43 Pi január 15, 2010 3:32 pm

zboznujem FC Barcelona...som ich silni fanusik skoro cely zivot....

v sporte a hudme sa zhodneme, ale s tou Barcelonou si trochu prestrelil Very Happy ved kazdy vie, ze the best je Real Madrid Very Happy
ares43
ares43
SWAT
SWAT

Počet príspevkov : 77
Vek : 37
Miesto : Banská Bystrica
Registrovaný : 13.06.2009
Body : 128
Reputácia : 21

Návrat hore Goto down

2pac-the best Empty Re: 2pac-the best

Odoslať  agassi11 Pi január 15, 2010 10:23 pm

Pekny "Husky" ,tiez by som chcel takeho Very Happy
agassi11
agassi11
SWAT
SWAT

Počet príspevkov : 89
Vek : 39
Registrovaný : 30.12.2009
Body : 116
Reputácia : 7

Návrat hore Goto down

2pac-the best Empty Re: 2pac-the best

Odoslať  2pac Pi január 15, 2010 10:28 pm

Very Happy

jasne..ze real madrid..haha.... dali sme im 2-6 u nich doma...takze tazko... a tu to sezonu minuly 250 milionov eur a nakupily hviezdy ako kaka, ronaldo a benzema... ale nevedly nas porazit.. kikinko takze tazko... ze co? Very Happy

no veru je krasny...len ta starost o nu...uhh nic lahke.. Very Happy running dog
2pac
2pac
vedenie SOF
vedenie SOF

Počet príspevkov : 241
Vek : 35
Miesto : uk
Registrovaný : 18.03.2009
Body : 263
Reputácia : 2

Návrat hore Goto down

2pac-the best Empty Re: 2pac-the best

Odoslať  ares43 So január 16, 2010 4:46 pm

joooj tak to je jasne ze ste vyhrali, ked den pred tim, im Vas spion fukol do jedla prehanadlo bleah tak je jasne ze behali ako vygrcane fizolne lol! ved pockaj na odvetu, uvidis kto je pan primera division Very Happy ved uz teraz Vam dochadza dych... ste z pohara vypadli loool no tak my si mozme dovolit take prestupy yeah ale vas Ibrahimovic tiez nestal 5 korun kikinko
ares43
ares43
SWAT
SWAT

Počet príspevkov : 77
Vek : 37
Miesto : Banská Bystrica
Registrovaný : 13.06.2009
Body : 128
Reputácia : 21

Návrat hore Goto down

2pac-the best Empty Re: 2pac-the best

Odoslať  2pac So január 16, 2010 7:20 pm

Very Happy dobra vyhovorka.. Very Happy

ano vypadli sme s copa del rey ALE s hlavou hore....nemame sa za co hanbit...bolo to 2-2... lenze real vypadol este v 1 kole proti alacorn..ktore hra 3 ligu a ma 5000 kapacitu stadiona takze neni o com.. Very Happy

odvetu...tesim sa...:-)... a kraly sme mi sak sme staly prvy a este sme v lige neprerhaly kikinko

ps: ibra nebol lacny ale stoji za to.. 3 najlepsi strelec v la lige... ale co taky kaka? benzema? zbytocny a nevedia strelit ani gola... wtf
2pac
2pac
vedenie SOF
vedenie SOF

Počet príspevkov : 241
Vek : 35
Miesto : uk
Registrovaný : 18.03.2009
Body : 263
Reputácia : 2

Návrat hore Goto down

2pac-the best Empty Re: 2pac-the best

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.